0 800 307 555
0 800 307 555

Бізнесу Ахметова не важливо, хто при владі - Ющенко чи Янукович


Бізнесу Ахметова не важливо, хто при владі - Ющенко чи Янукович

Вартість активів групи СКМ Рината Ахметова зросла, але це зростання пов'язане з інвестиціями в бізнес, а не з приходом до влади якихось політичних сил.

Про це заявив у своєму блогу генеральний директор групи СКМ Олег Попов, коментуючи нові рейтинги від Forbes. За оцінками, в 2010 році вартість активів групи СКМ склала близько 16 млрд. доларів (роком раніше - 5 млрд. доларів).

"У 2010 році світова економіка почала відновлюватися. Як результат - почала відновлюватися і вартість активів у світі, в тому числі відновлюється вартість активів СКМ. Це - загальносвітова тенденція, а не вплив влади. Наші активи росли і за президента Ющенка, і при прем'єрі Тимошенко. При них, але не завдяки їм наші активи росли і при президенті Ющенку, і при прем'єрі Тимошенко. При них, але не завдяки їм", - відзначає Попов.

Генеральний директор СКМ підкреслює, що активи бізнесу Ахметова ростуть завдяки інвестиціям у модернізацію на тлі сприятливої ситуації на світових ринках сталі.

Заяви про зв'язок зростання вартості СКМ з політичною силою, що перебуває при владі, Попов називає "спланованою атакою, спробою зруйнувати довіру між бізнесом і державою".

"Ці твердження не засновані на фактах, не відповідають дійсності та завдають шкоди репутації компанії та репутації країни в цілому", - додав він.

З українських мільярдерів в списку Forbes потрапили вісім. Вище від всіх піднявся Ринат Ахметов - 39-е місце, 16 млрд. доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua