0 800 307 555
0 800 307 555

Мінагропрод: Виробництво овочів і фруктів в Україні зросте вдвічі


Мінагропрод: Виробництво овочів і фруктів в Україні зросте вдвічі

Завдяки побудові мережі сільськогосподарських оптових ринків в Україні виробництво овочів і фруктів протягом трьох років може вирости вдвічі. Про це сьогодні сказав на прес-конференції в медіа-холі УНН заступник директора Департаменту розвитку аграрних ринків Міністерства аграрної політики і продовольства Анатолій Розгон.

"У нас в березні був член міжнародної ради з оптових ринків, директор Познанського ринку і він розповідав, що коли в Польщі було сформовано мережу оптових ринків, то відразу виробництво плодоовочевої продукції виросло більш ніж удвічі. Коли людина має гарантований збут, то це є серйозним стимулом (для вирощування, - ред.)", - розповів чиновник.

За словами Розгона, в Україні з рентабельності виробництво плодоовочевої продукції сьогодні важко з чимось порівняти. І він переконаний, що розвиток оптових ринків буде стимулом для зростання виробництва.

"Сьогодні українець не дотягує до фізіологічних норм зі споживання овочів і фруктів. У нас внутрішній обсяг ринку ще не заповнений внаслідок високих цін. Тому тенденція до зменшення цін буде стимулювати в першу чергу зростання обсягів внутрішнього ринку. І відповідно ми плануємо, що ринок плодоовочевої продукції зросте вдвічі за майбутні 3 роки", - підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua