0 800 307 555
0 800 307 555

Обрана найкраща фантастика минулого десятиліття


Обрана найкраща фантастика минулого десятиліття

Більше десяти тисяч користувачів спеціалізованого порталу tor.com вибрали десятку найкращих науково-фантастичних книг, опублікованих в 2000-2010 роках.

Протягом тижня читачі назвали більше 1600 творів в жанрі наукової фантастики. Найпопулярнішими з них виявилися "Приречені на перемогу" Джона Скальці та "Американські боги" Ніла Геймана.

Роман Скальці оповідає про світ майбутнього, в якому земляни ведуть війну з мешканцями інших галактик. Головний герой вступає в Сили самооборони колоній, куди беруть тільки літніх людей, обіцяючи повернути їм молодість.

Книга користується величезною популярністю в США, її ставлять в один ряд з таким класичним твором світової фантастики, як "Зоряний десант" Роберта Хайнлайна.

Герої роману Геймана подорожують Америкою, дорогою зустрічаючи безліч міфологічних істот, древніх богів і персонажів коміксів. "Американські боги" отримали всі головні премії літературної фантастики: "Хьюго", "Небюла" і нагороду імені Брема Стокера.

У Голлівуді зараз готується екранізація книги Геймана, причому, за словами письменника, знімати її буде "геніальний режисер, в якого є багато-багато "Оскарів".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010
Опитування
В Контексті Finance.ua