0 800 307 555
0 800 307 555

Безробіття в країнах ОЕСР впало в лютому 4-й місяць поспіль - до 8,2%


Безробіття в країнах ОЕСР впало в лютому 4-й місяць поспіль - до 8,2%

Рівень безробіття в державах, що входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), в лютому знизився четвертий раз поспіль - до 8,2% в порівнянні з 8,3% у лютому, йдеться в повідомленні організації.

Протягом більшої частини 2010 року безробіття в ОЕСР залишалося стабільним на рівні близько 8,5%.

Березневі дані щодо США та Канади свідчать про подальше скорочення безробіття в цих країнах на 0,1 процентного пункту - до 8,8% і 7,7% відповідно.

За даними ОЕСР, рівень безробіття в єврозоні опустився в лютому нижче 10% вперше з грудня 2009 року, він склав 9,9%.

Підвищення рівня безробіття зафіксовано всього в чотирьох з 34 держав ОЕСР: Австрії, Південної Кореї, Мексиці та Іспанії.

Найвищі показники безробіття зберігаються в Іспанії (20,5%), Ірландії (14,9%), Словаччині (14%), Угорщині (12%) та Португалії (11,1%).

Загальне число безробітних в країнах ОЕСР скоротилося в лютому 2011 року на 2,1 млн з лютого минулого року і становило 44,9 млн осіб. Проте значення цього показника все ще вище рівня лютого 2008 року на 14,3 млн осіб.

ОЕСР - одна з провідних економічних організацій світу, яка включає 34 найбільш розвинені держави. В даний час до неї входять Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея і Японія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua