0 800 307 555
0 800 307 555

ОСББ зменшить витрати на утримання будинків


ОСББ зменшить витрати на утримання будинків

Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) можуть істотно знизити витрати мешканців на утримання будинків. Про це FINANCE.UA повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

У відомстві також повідомили, що формується Комісія державного регулювання діяльності у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання і водовідведення.

Регулювання тарифів на послуги з утримання будинків здійснюється органами місцевого самоврядування.

"Зменшенню витрат мешканців на утримання будинків та поліпшення якості обслуговування сприяє створенню об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). У таких об'єднаннях мешканці самі визначають необхідний перелік послуг з обслуговування будинку та періодичність їх надання та мають можливість контролювати використання зібраних коштів", - відзначили в КМУ.

За інформацією відомства, державна підтримка реформування ЖКГ тільки минулого року дала можливість створити 1704 таких об'єднань. Всього в Україні функціонує 12037 ОСББ.

"В умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги Уряд подбав про те, щоб підтримати малозабезпечені верстви населення - зменшено відсоток середньомісячного доходу сімей, що витрачається на оплату послуг при призначенні житлових субсидій та істотно спрощено процедуру їх отримання", - підкреслили в Кабміні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua