0 800 307 555
0 800 307 555

Португалія - гроші в обмін на реформи


Португалія - гроші в обмін на реформи

Слідом за Грецією та Ірландією, Португалія стала третьою державою Євросоюзу, яка звернулася за фінансовою допомогою. Умовою отримання Лісабоном стабілізаційної допомоги з боку ЄС розміром 80 мільярдів євро стала вимога від Португалії розпочати реалізацію структурних реформ економіки. Такі рішення схвалені на екстреному засіданні міністрів фінансів країн Євросоюзу в угорському Годоло.

"Країни Євросоюзу перерахують істотні грошові суми, незалежно від того, входять вони в зону євро, чи ні. Це означає, що ми повинні провести аудиторський процес, що вкрай проблематично, оскільки португальці занадто довго вичікували, а потім повідомили нам в короткі терміни", - заявив міністр економіки і фінансів Швеції Андерс Борг, зазначивши, що Лісабон зволікав з офіційним запитом про допомогу.

Політика жорсткої економії, проведена останнім часом ЄС, викликає незадоволення багатьох європейців. У Будапешті в суботу пройшла акція протесту профспілок. Її учасники виступили проти рішення влади про скасування безконкурентного підвищення зарплат та реформування пенсійної системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua