0 800 307 555
0 800 307 555

Німецькі атомні концерни відмовилися фінансувати альтернативну енергетику


Німецькі атомні концерни відмовилися фінансувати альтернативну енергетику

Уряд ФРН взяв до відома повідомлення чотирьох німецьких енергетичних концернів про припинення платежів до фонду, який інвестує у розвиток альтернативної енергетики. Про це повідомила представник кабінету міністрів Німеччини. За її словами, в уряді буде проведена оцінка фінансових наслідків мораторію на рішення про продовження термінів експлуатації німецьких атомних електростанцій, пише "Німецька хвиля".

"Ясність у цьому питанні буде досягнута лише після перегляду всієї енергетичної політики", - зазначила чиновник.

За даними німецького видання Spiegel, 9 квітня керівники концернів RWE, E. On, Vattenfall і EnBW, що володіють німецькими АЕС, повідомили про своє рішення уряду ФРН. Виплати до фонду альтернативної енергетики, за їхніми словами, були узгоджені разом зі схваленим в 2010 році рішенням продовжити терміни експлуатації АЕС. Однак у середині березня після серії аварій на японській АЕС "Фукусіма" це рішення було припинено. Тим самим, на думку керівництва енергоконцернів, вони позбулися підстави для виплати за продовження експлуатації АЕС.

Разом з тим глави енергетичних концернів висловили готовність до переговорів з даного питання. В поточному і майбутньому році концерни повинні були виплатити по 300 мільйонів євро на розвиток альтернативної енергетики в Німеччині.

Нагадаємо, раніше федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що хоче якомога швидше відмовитися від використання ядерної енергетики в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua