0 800 307 555
0 800 307 555

Білоруси почали скуповувати цукор і олію


Білоруси почали скуповувати цукор і олію

В останні кілька днів у деяких регіонах Білорусі спостерігається ажіотажний попит на цукор і соняшникову олію. Білоруси скуповують продукти харчування через чутки про можливе підвищення цін.

Між тим, в уряді країни спростовують інформацію про можливе подорожчання. За словами представника міністерства торгівлі Білорусії Любові Язепчик, в країні достатньо запасів як цукру, так і соняшникової олії. Вона також попросила громадян країни не піддаватися "нездоровим чуткам".

Протягом останніх тижнів ЗМІ регулярно повідомляють про брак будь-яких товарів у Білорусі. Зокрема, на початку квітня з'явилася інформація про те, що білоруси масово скуповують сертифіковані діаманти та золоті злитки, намагаючись врятувати свої заощадження від можливої девальвації місцевої валюти.

Ще раніше повідомлялося, що в Білорусі стало складно купити валюту. Через валютну кризу Мінську вже довелося обмежити продаж доларів та євро юридичним особам. При цьому в уряді наголошують, що девальвація місцевих рублів не планується, а попит на валюту пов'язують з тим, що влітку Білорусі доведеться різко підняти ввізні мита на іномарки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua