0 800 307 555
0 800 307 555

На "Фукусімі" рівень радіації настільки високий, що його неможливо виміряти


На "Фукусімі" рівень радіації настільки високий, що його неможливо виміряти

Рівень радіації, впливу якої піддаються робітники на "Фукусімі-1", настільки високий, що його неможливо виміряти, повідомляє телекомпанія Ен-Ейч-Кей.

Телекомпанія посилається на спеціаліста з моніторингу, за даними якого рівень радіації в енергоблоках з першого по третій настільки високий, що пристрої моніторингу виявляються непотрібними. Високий рівень радіації не дозволяє увійти всередину будівель АЕС, але вже зовні в деяких місцях рівень радіації перевищує 100 мЗв.

"Резервуари і потоки високорадіоактивної зараженої води виявлені впродовж всієї станції. Це викликає занепокоєння за робітників", - передає Ен-Ейч-Кей.

У той же час у вівторок на "Фукусімі-1" продовжуються роботи зі скидання слаборадіоактивної води в Тихий океан. Всього оператор станції ТЕРСО планує скинути близько 11,5 тис. тонн радіоактивної води, і до полудня вівторка близько 3,4 тис. тонн вже були скинуті в океан.

Аварії на АЕС "Фукусіма-1" почалися після руйнівного землетрусу і цунамі, що відбулися 11 березня. Тоді з ладу вийшла система охолодження реакторів. Температура в них почала підвищуватися, і кілька пожеж і вибухів привели в несправний стан четвертий реактор.

Їх намагалися остудити, заливаючи за допомогою пожежних гідрантів та помп океанську воду. Оболонка одного з реакторів дала тріщину, і радіоактивна вода почала просочуватися всередину приміщень станції, а потім у ґрунт і океан. Оператор "Фукусіми-1" ТЕРСО намагалася забетонувати тріщину, але витік продовжувався.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua