0 800 307 555
0 800 307 555

Вчені: Кава робить фастфуд небезпечнішим


Вчені: Кава робить фастфуд небезпечнішим

Жирні і висококалорійні страви фастфуду стають небезпечними для здоров'я, якщо запивати їх кавою, з'ясували канадські вчені з Університету Гельф, повідомляє The Daily Mail.

Згідно з повідомленням, якщо здорова людина буде запивати фастфуд кавою, то вміст цукру в крові збільшується до критичних величин.

Під час експерименту під керівництвом Марі-Солей Бодуан, здоровим учасникам було запропоновано випити своєрідний коктейль, у якому містився приблизно один грам жиру на кожний кілограм маси тіла. Через шість годин після вживання коктейлю учасникам першої групи запропонували напій з цукром. Після чого рівень глюкози в крові у них виявився на 32% вищим від того, який був до споживання жирового коктейлю. Піддослідним другої групи було запропоновано випити після напою з цукром ще й дві чашки кави, після чого рівень цукру у них виявився вищим вже на 65%.

Даний експеримент показав, що жирна їжа заважає видаленню цукру з крові. "Якщо цукор залишається у крові тривалий час, це негативним чином може позначитися на здоров'ї наших органів", - говорить автор дослідження Марі-Солей Бодуан.

Вчені дійшли до висновку, що краще утримуватися від кави під час споживання жирної їжі. За їхніми словами, фастфуд краще запивати водою або зеленим чаєм.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Архiви:2012 2011 2010
Опитування
В Контексті Finance.ua