0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: Росія може відмовитися від розміщення цінних паперів на зовнішньому ринку


Експерт: Росія може відмовитися від розміщення цінних паперів на зовнішньому ринку

Росія в 2011 році може взагалі відмовитися від розміщення суверенних цінних паперів на зовнішньому ринку, при цьому Мінфін пропонує зменшити максимальний обсяг зовнішніх запозичень на 2011 рік до 2-3 млрд доларів, а внутрішніх - до 1,2 трлн рублів, повідомив РИА Новости заступник голови Мінфіну Дмитро Панкін.

"Зараз ми скорочуємо обсяг зовнішніх запозичень, може, в 2011 році взагалі не вийдемо на ринок. Поки однозначно сказати не можна. Внесемо поправки до бюджету, потім видно буде", - сказав співрозмовник агентства.

Відповідно до закону про бюджет, у 2011 році верхню межу затверджено на рівні 7 млрд доларів, а внутрішніх - 1,745 трлн рублів.

"Згідно з графіком аукціонів, запозичень на внутрішньому ринку буде менше на 500 млрд рублів, їх обсяг складе 1,2 трлн. Тож ми будемо вносити поправки на 2011 рік до закону про бюджет і будемо скорочувати верхню межу (запозичень на внутрішньому ринку, - ред)", - повідомив Панкін, нагадавши, що поправки до закону про федеральний бюджет будуть вноситися на розгляд в уряд РФ у квітні цього року.

Росія розмістила в лютому 2011 року рублеві євробонди на 7 років на 40 млрд рублів з прибутковістю 7,85% річних.

Віце-прем'єр, міністр фінансів Олексій Кудрін раніше повідомив, що завдяки високим цінам на нафту Росія знизить план запозичень на 500 млрд рублів, а Резервний фонд РФ може навіть збільшитися за рахунок коштів від нафти до 1,45 трлн рублів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua