0 800 307 555
0 800 307 555

В Росії блогерів почали приймати до Спілки журналістів


В Росії блогерів почали приймати до Спілки журналістів

В Росії створена громадська організація "Центр громадянської журналістики", що займається залученням до спілки блогерів.

Ініціатори створення такої організації - відділення Союзу журналістів Росії в місті Єкатеринбург спільно з ініціативною групою інтернет-активістів регіону, повідомляє "Журден".

"За даними системи "Яндекс", зараз у Росії близько 45 млн. блогерів.

Звичайно, у нас немає такої кількості журналістів, а попит на інформацію зростає. Тому, поки в інших регіонах думають, як ставитися до блогерів, ми вирішили підтримати їх, зокрема і на професійному рівні", - пояснив голова Свердловської творчої спілки журналістів Дмитро Полянін.

П'ятеро блогерів вже подали заяви про вступ до спілки. Остання обіцяє журналістам повний професійний захист - від офіційної акредитації в органах влади до відстоювання авторських прав та юридичного представництва в суді.

Для того щоб бути прийнятим до Спілки журналістів, блогер повинен, по-перше, принести рекомендацію хоч одного журналіста, який вже є членом спілки, по-друге, мати публікації в ЗМІ із зазначенням якщо не імені та прізвища, то хоча б нікнейму, а по-третє, бути популярним.

Популярність оцінюється за критеріями ЗМІ: за російськими законами, газета є засобом масової інформації, якщо має тираж 1000 або більше примірників, тому популярним вважають блогера, чия сторінка має не менше тисячі відвідувачів щодня. У союзі відзначають, що, крім прав і привілеїв професійного журналіста, блогери повинні розділяти і обов'язки представників ЗМІ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua