0 800 307 555
0 800 307 555

Президент підписав закон про утилізацію військового майна


Президент підписав закон про утилізацію військового майна

Президент України Віктор Янукович підписав Закон " Про внесення змін до Закону України " Про правовий режим майна в Збройних силах України". Про це повідомляє сайт глави держави.

Відповідний закон було прийнято парламентом 15 березня 2011 р. Закон передбачає, що кошти, які надходять від реалізації продуктів утилізації озброєння, військової техніки та боєприпасів, зараховуються в державний бюджет України і за законом про державний бюджет України на відповідний рік використовуються для фінансування заходів щодо утилізації озброєння, військової техніки та боєприпасів.

Державний контроль над утилізацією військового майна здійснюється Міністерством оборони України, іншими органами державної влади відповідно до закону, у тому числі шляхом перевірки, ревізії, огляду та обстеження суб'єкта господарювання, яке проводить утилізацію; огляду території або приміщення, які використовуються для здійснення господарської діяльності, і ознайомлення з відповідними документами.

Кабінет міністрів України розробляє і затверджує Державну програму утилізації озброєння, військової техніки, боєприпасів та іншого військового майна. Утилізація військового майна проводиться за рахунок коштів державного бюджету, міжнародної фінансової допомоги та інших передбачених законодавством джерел

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua