0 800 307 555
0 800 307 555

На наступному тижні в Брюсселі продовжаться переговори про асоціацію України з ЄС


На наступному тижні в Брюсселі продовжаться переговори про асоціацію України з ЄС

З 4 по 8 квітня в Брюсселі відбудуться чергові раунди переговорів щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС, як щодо політичної її частини, так і щодо створення зони вільної торгівлі.

Українську делегацію на переговорах про політичну частину угоди про асоціацію очолить заступник міністра закордонних справ Павло Климкін, на переговорах про зону вільної торгівлі (ЗВТ) - заступник міністра економіки Валерій П'ятницький.

Щодо політичної частини угоди це буде 18 раунд переговорів, під час якого сторони будуть обговорювати вступну частину документа і його інституційні рамки.

На створення зони вільної торгівлі це буде 16 раунд переговорів. Очікується, що сторони обговорять питання надання послуг, тарифні пропозиції, енергетику, митні процедури, права інтелектуальної власності, правила походження товарів, сталий розвиток.

Раніше українська влада неодноразово заявляла, що незважаючи на погодження 90% пунктів угоди про асоціацію, що включає створення зони вільної між Україною та ЄС, дискусійними залишаються чутливі для України пункти, пов'язані з квотами на сільгосппродукцію і транспортні перевезення.

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, який очолює українську групу на переговорах щодо ЗВТ, 26 березня в Брюсселі заявив про необхідність пошуку компромісів між Україною та ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua