0 800 307 555
0 800 307 555

Угода про ЗВТ Україна-ЄС може бути підписана до кінця 2011 р.


Угода про ЗВТ Україна-ЄС може бути підписана до кінця 2011 р.

Угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Європейським Союзом може бути підписана до кінця 2011 року, прогнозує депутат Європарламенту, віце-голова Комітету з міжнародної торгівлі Європарламенту Павло Залевськи.

"І в мене, і в моїх колег є досить великі надії, що ці переговори можуть бути завершені вже до кінця цього року", - сказав він на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

Залевськи зазначив, що депутати Європарламенту розглядають поглиблену угода про зону вільної торгівлі не лише як інструмент для збільшення товарообороту між Україною та ЄС, а й як важливий і дієвий інструмент для подальшої інтеграції України в Європейський Союз, а також як міцний фундамент для розповсюдження європейських стандартів в Україні.

"Це завершення переговорів про зону вільної торгівлі набуває особливого значення, якщо брати до уваги головування Польщі в Європейському Союзі у другому півріччі цього року. Я вважаю, що це - найкращі умови для створення бази, для створення рамкових умов, для найкращих формулювань цієї угоди, для найбільш вигідних умов, які можуть бути включені в цю угоду", - сказав Залевськи.

Він також нагадав, що наступний раунд переговорів про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС розпочнеться у понеділок у Брюсселі.

Раніше українська влада неодноразово заявляла, що, незважаючи на погодження 90% пунктів угоди про асоціацію, що включає створення зони вільної між Україною та ЄС, дискусійними залишаються чутливі для України пункти, пов'язані з квотами на сільгосппродукцію і транспортні перевезення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua