0 800 307 555
0 800 307 555

Російський астролог передбачив початок Третьої світової війни


Російський астролог передбачив початок Третьої світової війни

За прогнозами російського астролога Павла Глоби Третя світова війна почнеться в 2014 р. Глобальний конфлікт вибухне через три роки в березні, заявив Глоба на зустрічі відомих астрологів, шаманів і парапсихологів, яка відбулася в Москві 24 березня, передає РБК.

Третя світова війна вибухне або під час Олімпіади в Сочі, або максимум через п'ять днів після її завершення, вважає провісник. Де буде вогнище майбутнього конфлікту, Глоба не уточнив.

Як заявив Глоба, революційних потрясінь найближчим часом варто очікувати в Сирії і Ємені. Лідера Ірану повалять пізніше від всіх - через три роки. А ось в Алжирі ніяких революцій не буде, вважає астролог.

Торкнувся Глоба і долі лівійського полковника Муаммара Каддафі. "Що стосується долі М.Каддафі, то проблема вся в тому, що ніхто не знає дати його народження - чи то це 1937 р., чи то 1940-й. Якщо він дійсно народився 7 червня, помре в день свого народження - поруч якраз затемнення. Але я не вірю, що він Близнюк - веде себе як типовий Водолій. Нещодавно газети написали, що він син французького льотчика і опублікували фото льотчика. Я подивився - і правда одне обличчя", - розповів астролог.

Що стосується Росії, за словами Глоби, 2011 р. для країни буде спокійним. Як заявив астролог, "в нашій країні все буде добре, за винятком літа: літо буде важким, в червні-липні три затемнення поспіль. А всього в цьому році шість затемнень. Такий катастрофічний рік був останній раз 20 років тому, коли розпався Радянський Союз".

Парапсихолог Лариса Вайс передбачила народження шестипалих дітей і те, що фактичним керівником Росії стане жінка. "Весна буде затяжною, літо спекотним, почнуть народжуватися шестипалі діти і звірі. Я це всередині себе побачила", - заявила екстрасенс. Л.Вайс також повідомила, що в майбутньому Росією буде правити жінка, яка стояла за спиною чоловіка-президента. При цьому парапсихолог не уточнила особу цієї жінки.

Пророцтва інших учасників зустрічі оптимізмом не відрізнялися: еколог-астролог Олексій Колов заявив, що світ чекає ще більш серйозна економічна криза, ніж та, яку людям вже вдалося пережити.

Нагадаємо, раніше в пресі були опубліковані не менш сумні прогнози знаменитої болгарської ясновидиці Ванги, яка, судячи з усього, передбачила і ядерну катастрофу в Японії, і її страшний, трагічний результат: у результаті буде знищено все живе в Північній півкулі.

Про це можна дізнатися зі списку пророкувань легендарної віщунки на 2011 р.: сліпа ясновидиця прогнозувала, що в результаті випадання радіоактивних осадів в Північній півкулі не залишиться ні тварин, ні рослинності. Потім мусульмани почнуть хімічну війну проти європейців, які вціліли.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua