Внески планується здійснювати через 450 відділень "Ощадбанку"


Внески планується здійснювати через 450 відділень "Ощадбанку"

Виплати вкладникам "Родовід банку" почнуться вже наприкінці квітня 2011 р. Про це на прес-конференції заявив заступник голови Національного банку України (НБУ) Ігор Соркін, передає кореспондент FINANCE.UA.

Як повідомив Голова правління Державного ощадного банку України ("Ощадбанку") Сергій Подрєзов, станом на 31 березня вже почалося формування реєстру вкладників "Родовід Банку" (дані приблизно про 240 тисячі клієнтів) і протягом трьох днів вони будуть розформовані на відділення "Ощадбанку" із прив'язкою за місцем отримання внеску.

Він відзначив, що виплати планується здійснювати через 450 відділень "Ощадбанку".

"На сьогодні ми попередньо плануємо, що буде брати участь бизько 450 відділень. При необхідності - буде більше. Основний "удар", звичайно, буде в Києві - це 130 відділень. Нагадаю, що "Родовід" у Києві має їх усього 20. Незважаючи на те, що навантаження буде близько 2-1 тис. чоловік на відділення, ми переконані, що 130 відділень - це досить гарний обсяг для початку виплат", - підкреслив Подрєзов.

Він додав, що з 4 квітня почне свою роботу call-центр для вкладників "Родовід банку" з номером 0800 210 800, а так само на офіційному сайті НБУ буде розміщена інформація, де кожний вкладник зможе довідатися, куди буде перерахована його сума.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua