Уряд України вирішив збільшити статутний капітал Родовід Банку на 47%


Уряд України вирішив збільшити статутний капітал Родовід Банку на 47%

Уряд України вирішив збільшити статутний капітал проблемного Родовід ef="http://organizations.finance.ua/ru/info/-/7oiylpmiow8iy1sma7g" target="_top">Банку (Київ) на 47%, або на 3,95 млрд грн, - до 12,36 млрд грн в рамках здійснення операції з переведення його вкладників у Державний ощадний банк України (Ощадбанк, Київ), повідомив міністр фінансів Федір Ярошенко на прес-конференції в середу.

"Затверджено постанову (урядом у середу), спрямовану на захист вкладників (Родовід Банку)", - сказав міністр.

За його словами, сума докапіталізації Родовід Банку відповідає його обсягу вкладів фізичних осіб: всі вони будуть передані в Ощадбанк.

Крім того, за словами Ф.Ярошенка, прийнято рішення збільшити статутний капітал Ощадбанку на 604 млн грн, або на 4,3%, - до 14,496 млрд грн: його додаткова капіталізація необхідна для забезпечення повноцінних розрахунків з вкладниками Родовід Банку.

Докапіталізація банків буде проводитися за рахунок випуску семирічних облігацій внутрішньої державної позики з прибутковістю 9,5% річних

За словами голови Мінфіну, після переведення вкладників в Ощадбанк Національний банк України накладе обмеження на діяльність Родовід Банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua