"Родовід Банк" ненадовго призупинить виплати вкладникам


"Родовід Банк" ненадовго призупинить виплати вкладникам

"Ощадбанк" буде мати необхідний обсяг коштів для проведення розрахунків з вкладниками "Родовід Банку" в повному обсязі, включаючи виплату відсотків. Про це повідомив заступник глави Національного банку України (НБУ). Ігор Соркін. Очікується, що уряд виділить на цю мету коштів у розмірі близько 4 мільярдів гривень.

"Щоб "Ощадбанк" зміг прийняти, обробити і налаштувати систему з виплати, потрібен певний час... Наприкінці квітня "Ощадбанк" розпочне виплати", - запевнив він.

Заступник голови НБУ також пояснив, що на період передачі даних про вкладників в "Ощадбанк" "Родовід Банк" змушений буде зупинити виплати. Після передачі реєстру вкладників "Родовід Банку" в "Ощадбанк", доступ до вкладів і відсотків, які продовжать нараховуватися, буде забезпечений через відділення "Ощадбанку". Інформаційну підтримку вкладникам забезпечить контакт-центр "Ощадбанку".

"Це робочий момент (пауза у виплатах), без якого взагалі неможливо організувати процес передачі. Люди повинні розуміти, що це робиться для їхнього блага... Близько місяця потрібно, щоб реалізувати всі технічні моменти", - сказав він.

При цьому Соркін висловив думку, що значна частина вкладників "Родовід Банку" можуть стати вкладниками "Ощадбанку".

"Ми сподіваємося, що більшість вкладників залишиться в "Ощадбанку". Це банк, який гарантує 100% виплати в будь-якій ситуації (вклади в "Ощадбанку" гарантуються державою)... Більшість залишиться (вкладників "Родовід Банку" в "Ощадбанку")", - припускає заступник голови НБУ.

Банкір також повідомив, що розглядається можливість проведення "Ощадбанком" акції, якій будуть передбачені дещо більші відсотки по нових депозитах з вкладниками "Родовід Банку".

"Керівництво "Ощадбанку" думає над акцією плюс 0,5-1% (додатково до стандартних умов за депозитами в "Ощадбанку")", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua