Азаров: Ситуація в банку "Надра" абсолютно нормальна і стабільна


Азаров: Ситуація в банку "Надра" абсолютно нормальна і стабільна

Прем'єр-міністр України Микола Азаров називає стабільною ситуацію в банку "Надра" (Київ).

"За "Надра" у нас взагалі не викликає ситуація ніякого занепокоєння. Банк стійко оздоровлюється і ситуація там абсолютно нормальна і стабільна", - сказав він журналістам у п'ятницю в Києві.

Прем'єр відзначив, що в інших аналогічних банках країни є деякі проблеми, але вони також не викликають особливого занепокоєння.

Як повідомлялося, в січні 2011 року в Родовід Банку виникли затримки з проведенням платежів.

У 2009-2010 рр.. в рамках програми рекапіталізації банків під контроль уряду перейшли Укргазбанк, банк "Київ" і Родовід Банк. Цим фінустановам було виділено близько 17 млрд грн бюджетних коштів. У вересні 2010 року з'ясувалося, що Укргазбанк, банк "Київ" і Родовід Банк потребують нових вливань на суму 12,5 млрд грн.

Проблемний банк "Надра" також претендує на рекапіталізацію за рахунок бюджетних коштів. Співвласник газового трейдера RosUkrEnergo (Швейцарія), власник Group DF (Австрія), український бізнесмен Дмитро Фірташ в травні 2010 року заявив про готовність вкласти в банк "Надра" 5 млрд грн на паритетних засадах з державою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Надра
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua