Стимулювання економіки США потрібно продовжувати для боротьби з безробіттям


Стимулювання економіки США потрібно продовжувати для боротьби з безробіттям

Стимулювання економіки США необхідно продовжувати, оскільки рівень безробіття "є абсолютно неприйнятним", наводить агентство Bloomberg слова глави Федерального резервного банку Атланти Деніса Локхарта.

"Безсумнівно, присутні обнадійливі ознаки впевненого відновлення в 2011 році, - заявив Локхарт. - Тим не менш, я вважаю, що зараз ще занадто рано оголошувати перемогу, а безробіття, безумовно, знаходиться на абсолютно неприйнятному рівні".

Минулого тижня Федеральна резервна система (ФРС) зберегла ставки на рекордно низькому рівні в 0-0,25% і вирішила продовжити виконання програми викупу активів обсягом в $600 млрд.

Темпи зростання американської економіки в четвертому кварталі 2010 року склали 3,2%.

"Прогрес реально існує, але він переривчастий, потреба в м'якій політиці ФРС як і раніше існує, - зазначив Локхарт. - Гарним прогнозом для цього перехідного етапу був би обережний оптимізм, за якого важливо не переоцінювати темпи майбутнього відновлення".

Локхарт цього року не ухвалює рішення щодо кредитно-грошової політики американського ЦБ у Комітеті з відкритих ринків (FOMC), він знову стане членом FOMC у рамках регулярної ротації в 2012 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua