НБУ обговорив питання про відновлення функціонування рекапіталізованих банків і банку "Надра"


НБУ обговорив питання про відновлення функціонування рекапіталізованих банків і банку "Надра"

На нараді у голови Національного банку України, яка відбулася 28 січня 2011 р., були обговорені питання стратегії відновлення нормального функціонування рекапіталізованих за участю держави банків та ВАТ КБ "Надра". Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Голова НБУ Сергій Арбузов звернув увагу, що з метою виконання доручення, яке ставилось на правлінні, необхідно обговорити кожен банк, прийняти рішення, і направити лист уряду з проханням прискорити цей процес і знайти рішення. "Від термінів вирішення зазначеного питання залежать обсяги коштів, необхідних для відновлення стабільної діяльності вищезгаданих банків, відновлення довіри кредиторів і вкладників, поліпшення інвестиційної привабливості держави та її економічної стабільності", - заявив він.

НБУ розробив стратегію виходу з даної ситуації. Стратегія спрямована на відновлення стабільної діяльності банків, результативну роботу з ліквідації проблемної заборгованості, задоволення вимог кредиторів та мінімізації витрат уряду.

Також С.Арбузов доручив заступнику голови НБУ Ігорю Соркіну провести зустріч з міністром фінансів Федором Ярошенком з метою вирішення питання відновлення стабільної діяльності рекапіталізованих банків та ВАТ КБ "Надра".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Надра
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua