0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Спробуйте нову версію Домашніх Фінансів


Спробуйте нову версію Домашніх Фінансів

Команда проекту "Домашні Фінанси - home.finance.ua" повідомляє про вихід у публічному тестовому режимі нової версії системи:

"Останні кілька місяців ми були повністю поглинені роботою над новою версією системи. При її створенні ми намагалися використовувати найсучасніші технології та підходи до створення веб-аплікацій. Нова версія системи - як і попередня - працює через веб-браузер. Але її інтерфейс організований так само як звичайна програма для Windows: діалогові вікна, головне меню програми, тулбари, редагування комірок таблиць "на місці", контекстні меню при натисканні правої кнопки миші -все, до чого звик звичайний користувач комп'ютера.

Нова версія Домашніх Фінансів працює без перезавантажень сторінок. Тепер вам не потрібно чекати довгого відкриття різних фінансових звітів чи обробки внесення чергової операції - все відбувається практично миттєво.

Крім того ми окремо подбали про те, щоб система могла працювати на повільних Інтернет-з'єднаннях або ж навіть частково offline. При відсутності з'єднання з Інтернет у системі є можливість вносити операції з відкладеним збереженням їх на сервер.

В цілому концепція ведення домашньої бухгалтерії, запропонована новою версією системи "Домашні Фінанси - home.finance.ua ", залишилася незмінною. Але при цьому в ній з'явилася велика кількість нових можливостей: редагування комірок таблиць "на місці", планування бюджету "з компенсацією", групове редагування операцій, скасування внесених змін, аналіз виконання бюджетного плану в абсолютних показниках і у відсотках, внесення нових операцій з будь-якого документа системи та багато чого іншого.

Нова версія системи доступна за за адресою www.home.finance.ua/v2. Випробувати нову версію в дії можна або авторизувавшись під своїм акаунтом, або увійшовши в демонстраційний акаунт"

- Команда проекту "Домашні Фінанси - home.finance.ua "

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування