КМДА: Безкоштовний проїзд для пільговиків в метро не скасовується


КМДА: Безкоштовний проїзд для пільговиків в метро не скасовується

Безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів у київському метрополітені скасований не буде, - заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко. Про це FINANCE.UA повідомила прес-служба КМДА.

Ветерани праці України, діти війни, інваліди за зором і з ураженням опорно-рухового апарату I, II груп та особи, які їх супроводжують, - користуються безкоштовним проїздом у метрополітені. Згідно з чинним законодавством надання цих пільг фінансується за рахунок держбюджету.

Безкоштовний проїзд інших категорій громадян дотувався з міського бюджету відповідно до рішення Київської міської ради від 30.09.2008 року №377/377. Це рішення дійсно втратило чинність згідно з іншим рішенням Київради від 30 грудня 2010 року № 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік".

Але, як пояснив Крамаренко, його скасування жодним чином не вплине на можливість громадян пільгових категорій безкоштовно користуватися метрополітеном.

"Це суто технічний момент, тому що в рішенні Київради від 2008 року не було прописано чіткого механізму відшкодування пільг на проїзд. Наразі ми відпрацьовуємо ці механізми. Відповідний проект рішення вже підготовлений і буде винесений на розгляд Київради на найближчу сесію, яка відбудеться 3 лютого", - пояснив він.

При цьому заступник голови КМДА запевнив, що до затвердження удосконаленого механізму надання пільг на проїзд соціально незахищені кияни так само зможуть безкоштовно користуватися послугами метро за посвідченнями.

Нагадаємо, на офіційному сайті метрополітену 27 січня була оприлюднена інформація, що, згідно з рішенням Київської міської ради від 30 грудня 2010 р., від 28 січня 2011 р. у київському метрополітені скасовано пільговий проїзд (безкоштовний) для наступних категорій громадян: пенсіонери та інваліди; особи, які не мають права на пенсію; багатодітні сім'ї, на вихованні в яких три і більше неповнолітніх дітей; особи, які не працюють, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами; малозабезпечені особи, які проживають разом з інвалідом I або II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує стороннього догляду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua