Київський метрополітен скасував пільги на проїзд


Київський метрополітен скасував пільги на проїзд

З сьогоднішнього дня в столичному метрополітені скасовано безкоштовний проїзд для пенсіонерів, інвалідів, членів багатодітних сімей з трьома і більше неповнолітніми дітьми, осіб, які не мають права на пенсію, громадян, які не працюють, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами, а також малозабезпечених осіб, що проживають з інвалідом I і II груп.

Про це вчора повідомили в прес-службі КП "Київський метрополітен". Таке рішення в "Київському метрополітені" пояснили тим, що в бюджеті столиці на 2011 рік, ухваленому Київрадою 30 грудня 2010 року, не передбачені кошти на оплату поїздок зазначених категорій громадян, які користувалися цією пільгою з вересня 2008 року. Право на безкоштовний проїзд збережено для ветеранів праці, "дітей війни", інвалідів по зору або з ураженням опорно-рухового апарату I і II груп та супроводжуючих їх осіб.

Тим часом 3 лютого Київрада може переглянути своє рішення. Як повідомив вчора голова постійної комісії Київради з питань транспорту і зв'язку Дмитро Олійник ("Республіка Київ"), цього дня на пленарному засіданні депутати розглядатимуть перші поправки до бюджету Києва. "З проекту бюджету безкоштовний проїзд "кудись зник" разом із 20-відсотковою надбавкою до зарплати для медиків і вчителів. Тому ми подали до документа ще один проект про внесення змін, які повертають ці пільги", - сказав Олійник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua