389
Джарти закликає підприємців "чесно платити податки і не боятися"
— Казна та Політика
Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти закликає підприємців "чесно платити податки і нікого не боятися".
Як повідомили УНІАН у Головному управлінні інформаційної політики Ради міністрів АРК, в ефірі телерадіокомпанії "Чорноморська" Джарти сказав, що органи влади Криму продовжать боротьбу з корупцією, у тому числі зі спробами недобросовісних чиновників збирати "данину" з представників бізнесу.
"Час корупції закінчився. Нещодавно мене запитали, які тепер будуть правила, після того, як ми зруйнували усталену систему, коли всі підприємці чітко знали, до кого йти, скільки грошей нести. Правило буде одне: нести гроші потрібно тільки до бюджету. Чесно сплачуйте податки, нікому нічого не несіть і нікого не бійтеся. Якщо хтось буде висувати до вас інші вимоги - будь ласка, звертайтесь, і я зроблю все, щоб навести лад", - заявив глава уряду автономії.
Він підкреслив, що Радмін АРК буде приділяти особливу увагу виведенню бізнесу з "тіні". "Будемо для початку проводити профілактичні бесіди з власниками міні-готелів, кафе, ресторанів", - сказав Джарти, додавши, що підсумки детінізації курортної сфери можна буде підвести в кінці року.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Настрої бізнесу погіршилися: половина підприємств незадоволені фінансовим станом
Держава сплачуватиме ЄСВ за громадян, які перебувають у полоні
У 2026 році в Україні запустять електронний чек для покупок
Понад пів мільярда гривень зекономили військові за рік роботи програми «Плюси»
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори
