4525
Томенко: Пенсійна реформа буде ухвалена в лютому
— Казна та Політика
Пенсійна реформа буде ухвалена в лютому 2011 р.
Про це під час брифінгу у Верховній Раді (ВР) України повідомив віце-спікер ВРУ Микола Томенко, передає РБК-Україна.
"Пенсійна реформа вплине на долю українського народу. У проекті закону, який знаходиться у ВРУ, передбачена дата 1 лютого 2011. Зрозуміло що з 1 лютого вона не запрацює, тому напевно 16 лютого будуть проведені парламентські слухання і після цього за кілька днів буде ухвалений закон щодо пенсійної реформи ", - заявив Томенко.
Також, Томенко прогнозує, що ВРУ передбачить у законі введення пенсійних новацій з 1 кварталу цього року, тоді як Президент "швидше за все відстрочить реформу з другого півріччя. Але пенсійна реформа за будь-яких обставин буде ухвалена вже наступної сесії", - додав віце-спікер ВРУ.
Водночас, Томенко повідомив, що до парламенту надійшов проект закону про митний тариф від Президента: "Це митна революція, яка чекає на нас після податкового кодексу", - вважає Томенко.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Гетманцев пояснив, чому компанії не потрапляють до «Клубу білого бізнесу»
«Найвищий показник у світі». Україна витрачає рекордні 31% ВВП на оборону
Єврокомісія пропонує нову схему використання російських активів на підтримку України
На 2026 рік прогнозується дефіцит бюджету в 10 млрд дол. — думка Гетманцева
Підласа розповіла, які внески буде робити Україна до ЄС після вступу
Україна отримає від Естонії військову допомогу на понад €100 млн