Точка зору: Ставки з житлової іпотеки до кінця 2011 р. можуть знизитися до 16% річних


Точка зору: Ставки з житлової іпотеки до кінця 2011 р. можуть знизитися до 16% річних

Ставки по іпотечних кредитах на купівлю житла в Україні до кінця 2011 року можуть знизитися до 16% річних з досягнутих на кінець 2010 року 18-20% річних, прогнозує перший заступник голови правління АТ "Дочірній банк Сбербанк Росії" (Київ) Олександр Ведяхін.

"Протягом року іпотека буде знижуватися, але зниження не буде різким. Якщо ми вже подолали планку в 20% і досягли 18-19%, то в перспективі, до кінця року, ми можемо вийти на 16%", - повідомив він.

Ведяхін також прогнозує зниження першого внеску по іпотеці до 25-30% вартості об'єкта іпотеки, тоді як в даний час він становить близько 40-50%.

Експерт також відзначив, що в 2011 р. банки будуть спрощувати процедуру видачі іпотечних кредитів на житло для населення. У той же час, за його словами, ці умови не повернуться до докризових.

На його думку, в поточному році переважно буде розвиватися іпотечне кредитування сегменту житла "середній" і "середній плюс" вартістю від $300 тис. до $1 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua