Фондовий ринок: премаркет від інтернет-брокера iTrader (14.01.)


У п'ятницю, 14 січня, перед відкриттям торгів на українському фондовому ринку склався нейтральний зовнішній новинний фон. На ринках Європи вчора динаміка торгів була змішана, підтримку надали підсумки аукціонів з розміщення іспанських та італійських держоблігацій у максимальному обсязі.

Торгову сесію основні фондові індекси завершили по-різному. Британський індекс FTSE 100 просів на 0,44% (6023,8 пунктів), німецький DAX виріс на 0,09% (7075,11 пунктів), французький CAC виріс на 0,75% (3974,83 пунктів). Загальноєвропейський індекс FTSEurofirst 300 просів на 0,56% (1157,34 пунктів).

На торгах у США вчора не було однозначної динаміки, основні фондові індекси завершили торгову сесію невеликим зниженням. Індекс Dow Jones проїв на 0,2% (11731,9 пунктів), NASDAQ знизився на 0,07% (2735,29 пунктів), S & P опустився на 0,17% (1283,76 пунктів).

Тиск на ринки здійснювали опубліковані вчора макроекономічні дані за заявками на допомогу з безробіття в США, які вказують на слабкість американського ринку праці, тоді як ціни виробників у США збільшилися більше від очікуваних. Після закриття торгів в США компанія Intel повідомила про отримання максимального за всю історію прибутку за квартал.

Ф'ючерси на основні американські індекси з ранку торгуються в червоній зоні. Динаміка торгів на азіатських майданчиках переважно негативна. На європейських біржах відкриття проходить поруч з нульовими відмітками, на російських торгових майданчиках торги починаються зниженням фондових індексів.

Український фондовий ринок у четвер корегувався, в першій половині дня торги проходили в діапазоні, потім після несприятливої статистики із зайнятості в США ринки почали знижуватися, індекс УБ за день просів на 1,24%, закріпившись на позначці 2601,66 базисних пункту. Сьогодні відкриття торгів очікуємо на нейтральній території, далі слід орієнтуватися на сусідні торгові майданчики. На хід торгів можуть вплинути такі макроекономічні дані, як індекс споживчих цін єврозони, а також роздрібні продажі, базовий індекс споживчих цін і промислове виробництво США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua