Ліквідовано "Київський універсальний банк"


Ліквідовано "Київський універсальний банк"

"Київський універсальний банк" ліквідовано. Про це йдеться у телеграмі Національного банку України №55-011/54-220 від 6 січня 2011 року, текст якої має в своєму розпорядженні УНІАН.

"Національний банк України повідомляє, що рішенням Комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків від 22 грудня 2010 року №856 Товариство з обмеженою відповідальністю "Київський універсальний банк" вилучено з Державного реєстру банків у зв'язку із завершенням ліквідаційної процедури банку", - йдеться в документі.

Як повідомляв УНІАН, правління Нацбанку 22 лютого 2006 року прийняло постанову №61 про призначення в ТОВ "Київський універсальний банк" тимчасової адміністрації терміном на 1 рік.

Постановою Правління НБУ №191 від 25 травня 2006 року була відкликана банківська ліцензія та ініційована процедура ліквідації ТОВ "Київський універсальний банк".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua