459
АМКУ дозволив Ахметову купити Київський ЦУМ
— Казна та Політика
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ТОВ "Столичний ЦУМ" (Донецьк) купити цілісний майновий комплекс Київського Центрального універмагу, що знаходиться за адресою вул. Хрещатик/Б.Хмельницького, б.38/2. Про це повідомила прес-служба відомства.
Зокрема, АМКУ дав дозвіл на придбання у власність активів ТОВ "М-Сервіс" (Донецьк) і ТОВ "Торговий дім "Київський центральний універмаг" (Донецьк) у вигляді тієї самої будівлі.
Нагадаємо, раніше генеральний директор компанії System Capital Management (Донецьк) Олег Попов повідомив, що СКМ (належить бізнесмену Ринату Ахметову) має намір сконцентрувати 100% ТОВ "Торговий дім "ЦУМ", що володіє будівлею універмагу.
Також раніше повідомлялося, що компанія "ЕСТА Холдинг" (Донецьк, входить до складу групи СКМ) сконцентрувала 23% ТОВ "Торговий дім "ЦУМ".
За матеріалами: Дзеркало Тижня
Поділитися новиною