Вимогу до інтернет-магазинів щодо офісів вилучено із законопроекту


Вимогу до інтернет-магазинів щодо офісів вилучено із законопроекту

Інтернет-магазини не обов'язково повинні мати офісні приміщення. Норму, якою вводилася дана вимога до дистанційної торгівлі, вилучено з проекту Закону "Про внутрішню торгівлю". Зараз Держкомпідприємництва разом з бізнесменами доопрацьовує документ, повідомили в прес-службі відомства.

"Ми прислухалися до представників бізнесу і вирішили прибрати цю норму із законопроекту, щоб стимулювати розвиток дистанційної торгівлі, але при цьому ринок запропонував створити реєстр інтернет-магазинів, сприяти прозорості даного ринку", - заявив заступник голови Держкомпідприємництва Орест Сохар.

Також під час обговорення законопроекту з підприємцями було вирішено додати до переліку відомостей, які продавці повинні повідомляти при реалізації товару, місцезнаходження та відомості про державну реєстрацію юридичної особи або відомості про реєстрацію фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності, ідентифікаційний номер платника податків або код ЗКПО, юридичну та/або поштову адресу, телефон, електронну адресу, доменне ім'я сайту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua