Wikileaks впав


Wikileaks впав

Сайт Wikileaks.org, на якому публікувалися секретні документи Пентагону і Держдепартаменту США, перестав працювати.

Вранці в п'ятницю сайт був недоступний для користувачів.

У мікроблозі проекту на "Твіттере" повідомляється, що домен Wikileaks.org "убитий американським сервісом EVERYDNS.net", який надає послуги DNS. За заявою Wikileaks, підставою для цього стали нібито DDOS-атаки на сайт.

На сайті EVERYDNS.net розміщено повідомлення, яке підтверджує, що сервіс надавав сайту DNS-адреси до 2 грудня і що зараз надання послуг сайту перервано відповідно до правил сервісу.

"Wikileaks.org став мішенню декількох DDOS-атак, які можуть завдати збитку стабільності сервісу EVERYDNS.net, який забезпечує доступ до більш ніж 500 тис. інших сайтів", - сказано у повідомленні.

Раніше компанія Amazon, сервери якої були домашніми для Wikileaks з початку поточного тижня, перестала надавати проекту хостинг.

Секретні документи Пентагону і Держдепартаменту США, які було оприлюднено в результаті витоку, публікувалися на сайті Wikileaks.org, проте архіви до моменту закриття не були викладені повністю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua