Литвицький: НБУ збільшив купівлю валюти у листопаді до 667 млн дол


Литвицький: НБУ збільшив купівлю валюти у листопаді до 667 млн дол

Національний банк України (НБУ) збільшив покупку валюти на міжбанківському валютному ринку в листопаді до $667 млн з $238 млн місяцем раніше, що забезпечило скорочення негативного сальдо інтервенцій центрального банку в останній осінній місяць на 23% в порівнянні з жовтнем-2010, повідомив керівник групи радників глави Нацбанку Валерій Литвицький.

"Листопад дав максимальний обсяг купівлі валюти Нацбанком на міжбанку за останні три місяці, а також мінімальний обсяг негативного сальдо інтервенцій центрального банку", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в середу із посиланням на підсумкові дані за листопад.

Радник глави НБУ зазначив, що у вересні НБУ продав валюти на $669 млн більше, ніж купив, у жовтні - на $496 млн, а в листопаді - лише на $382 млн.

"Сальдо інтервенцій НБУ в листопаді залишилося негативним, але його значення зменшилось майже в два рази в порівнянні з вереснем", - підкреслив Литвицький.

За його даними, інтервенції НБУ на міжбанку 30 листопада забезпечили додаткове надходження до резервів коштів в обсязі $81 млн: центробанк купив в останній листопадовий день валюти на суму близько $109 млн, тоді як продав лише на $28 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua