Єфремов: У чиновників, які займаються Податковим кодексом, має бути право на помилку


Єфремов: У чиновників, які займаються Податковим кодексом, має бути право на помилку

Коментуючи питання відповідальності міністрів за статті Податкового кодексу, проти яких заперечували народні депутати, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що у чиновників має бути право на помилку.

"Я не думаю, що ми повинні створювати прецеденти в державі, коли люди не мають права на помилку. Переважала точка зору окремих чиновників про те, що потрібно посилити фіскальну податкову складову, з цим не погоджувалися багато, в тому числі народні депутати. І цю точку зору (проти - ред.) підтримав і президент", - сказав О.Єфремов, відповідаючи на запитання про те, хто з членів уряду повинен понести відповідальність за те, що в Податковому кодексі залишилася низка статей, проти яких заперечували, в тому числі, народні депутати.

"Що стосується кадрових рішень, це не наша компетенція. Згідно з Конституцією - це компетенція глави держави", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua