119
Іспанка стала власницею Сонця
Мешканка іспанської області Галісія 49-річна Анхелес Дюран оформила в місцевій нотаріальній конторі свідоцтво, згідно з яким вона тепер є власницею Сонця, передає РБК з посиланням на місцеву газету El Mundo.
На такий незвичайний крок іспанку підштовхнула новина про мешканця США, який зареєстрував у власність Місяць. У виданому їй документі йдеться про те, що «А.Дюран є власницею Сонця - зірки, розташованої на відстані 149 млн 600 тис. км від Землі».
Раніше А.Дюран дізналася, що країни не мають права заявляти про те, що володіють планетами або зірками, тоді як для фізичних осіб таких заборон немає. "Я не дурна і знаю закон, - заявила вона. - Це міг зробити будь-хто, але ідея прийшла в голову першій мені".
Тепер А.Дюран має намір брати плату зі всіх, хто "користується Сонцем". Правда, сама вона поки не пояснила механізм такого "оподаткування", але вже пообіцяла 50% внесків передати державі, 20% - пенсійного фонду, 10% - на наукові дослідження, 10% - на допомогу голодуючим. Решта 10% іспанка все ж має намір залишити собі.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Зростання зарплат у Польщі сповільнюється
Скільки коштує підготувати енергосистему до зими: реальні цифри та прогнози фахівців
Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2%
Коли роботодавець може відкликати працівника з відпустки
За перший квартал мережі АЗС збільшили сплату податків до 3,7 млрд грн
Хто має право не сплачувати податок на прибуток (вимоги)
