Україна і РФ укладуть новий стратегічний договір


Україна і РФ укладуть новий стратегічний договір

Україна і Росія підготують новий стратегічний договір. "Цей документ має бути наповнений реальним змістом, щоб ми не "заговорювали" всі питання, а наповнювали їх реальним змістом. Позитивні напрацювання з багатьох напрямків у нас вже є, дуже важливо їх формалізувати", - зазначив Янукович.

За його словами, народи і Росії, і України "чекають, щоб ми спільно пам'ятали про визначні дати, які були в історії наших держав".

У свою чергу Президент РФ Дмитро Медвєдєв підкреслив, що Україна і Росія повинні використовувати свою конкурентну перевагу, яка полягає в роботі двох країн як єдиного технологічного комплексу. Він зазначив, що в майбутнє керівництво двох країн дивиться оптимістично. Медвєдєв додав, що перш за все мова йде про високотехнологічні галузі: космічні, ракетні технології, атомну промисловість, авіапромисловість та суднобудування. Президент РФ також відзначив хороші перспективи в області співпраці в транспортній сфері та сільському господарстві.

Крім того, Росія і Україна підписали угоду про співпрацю у сфері транспортування нафти на нафтопереробні підприємства України та її транзиту по українській території. Підписи під документом поставили міністр палива і енергетики України Юрій Бойко і заступник міністра енергетики Росії Анатолій Яновський.

Багато питань, за словами Медвєдєва, з якими стикаються Росія і Україна, вимагають єдиних підходів. "Ми готові спільно шукати шляхи формування єдиної, неподільної безпеки на європейському континенті. Готові також продовжувати конструктивно співпрацювати, взаємодіяти в рамках СНД, досить скоро буде ще одна зустріч - саміт у Москві, в рамках, природно, ООН, ОБСЄ; ми також будемо брати участь у саміті ОБСЄ, який відбудеться найближчим часом", - сказав президент РФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua