0 800 307 555
0 800 307 555

ДАІ назвала найбільш аварійні ділянки Києва


ДАІ назвала найбільш аварійні ділянки Києва

Найбільше аварій у столиці відбувається на Ленінградській площі.

Аварій на дорогах у цьому році стало на 16% менше. Проте є ділянки, де серйозні ДТП відбуваються з року в рік. Правда, якщо в минулі роки лідирував Московський міст, то в цьому році рейтинг ДТП очолила Ленінградська площа.

Знизити аварійність Московського моста вдалося за рахунок того, що на ньому скасували реверсивний рух і встановили відбійник. За ленінградкою за кількістю аварій ідуть міст Патона, Набережне шосе, бульвар Перова та Жулянський шляхопровід - навіть оновлений, він продовжує збирати врожай ДТП, пише газета Сегодня.

80% аварій у столиці відбувається через перевищення швидкості, порушення правил маневрування, перетину перехресть, а також водіння в нетверезому стані. Але експерт з перевезень Богдан Аганін вважає, що надмірна швикість - не єдина причина аварій. На деяких ділянках доріг неправильно організовано рух:

"Наприклад, на перетині Дегтярівській і Артема біля метро "Лук'янівська" сходяться дві нерегульовані дороги з кількома "зебрами", хаос руху посилюється пішоходами, які постійно перебігають дорогу. Інший приклад: світлофори на вул. Щусєва, поруч з метро "Дорогожичі", - водії плутаються в сигналах на дозвіл повороту".

На думку експерта, інші небезпечні місця столиці - Броварський проспект (перевищення швидкості), площа Шевченка (неграмотно розвішані знаки, хаотична парковка), ділянка проспекту Перемоги між станціями метро "Святошин" і "Берестейська" (перевищення швидкості), ділянка дороги поряд з Театром драми і комедії на Лівому березі (перетин кількох транспортних потоків плюс наземні переходи), Південний міст (об'їжджаючи транзитні вантажівки, машини виїжджають на зустрічну), перетин бул. Чоколівського та вул. Уманської (незручно організований розворот навпроти радіоринку).

У ДАІ про ці ділянки дороги знають. "Патрулі ДАІ дислокуються поруч з місцями, де найбільша концентрація ДТП. Що стосується ділянок з неправильною організацією руху, то ми повідомляємо про них міській владі, і вона, по можливості, виправляє ситуацію", - сказав начальник прес-служби ДАІ МВС України Євген Кравець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua