Ангела Меркель: Ситуація довкола євро - надзвичайно серйозна


Ангела Меркель: Ситуація довкола євро - надзвичайно серйозна

Канцлер ФРН Ангела Меркель вважає ситуацію, що склалася довкола єдиної європейської валюти євро, надзвичайно серйозною. Про це Меркель заявила, виступаючи на З'їзді працедавців в Берліні у вівторок, 23 листопада, повідомляє агентство DAPD.

Глава уряду Німеччини зазначила, що не прагне "малювати драматичні картини", але нагадала, що всього рік тому ніхто не міг навіть уявити собі, які заходи знадобляться для забезпечення стабільності євро. В той же час канцлер ФРН охарактеризувала економіку країни як "відносно сильну".

Крім того, канцлер ФРН заявила, що "труднощі", які сьогодні відчуває Ірландія, слід класифікувати інакше, ніж ситуацію, в якій раніше виявилася Греція. Розмір державної заборгованості Дубліна - близько 30 відсотків - Ангела Меркель назвала таким, що "викликає велике занепокоєння" і висловила думку, що дефіцит держбюджету Ірландії викликаний, перш за все, діями банків. За словами Меркель, на переговорах про надання Ірландії фінансової допомоги Німеччина підтримує жорсткі вимоги до уряду в Дубліні.

Глава уряду ФРН також висловилася за те, аби залучати до надання фінансової допомоги державам-боржникам приватних кредиторів. Йдеться про те, аби ті, хто "добре заробив на державних позиках", не ухилялися від відповідальності, цитує Меркель газета Süddeutsche Zeitung. За словами канцлера, не буває операцій, при яких весь ризик несли б лише платники податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua