Росія, Білорусія і Казахстан підписали низку угод про ЄЕП


Росія, Білорусія і Казахстан підписали низку угод про ЄЕП

Росія, Білорусія і Казахстан підписали низку угод, які формують Єдиний економічний простір (ЄЕП). Від Росії документи підписав голова уряду РФ Володимир Путін, від Республіки Білорусь - прем'єр-міністр цієї країни Сергій Сидорський, від Казахстану - прем'єр-міністр Карим Максимов, повідомляє РБК.

Зокрема, підписані угоди про узгоджену макроекономічну політику, про єдині принципи і правила конкуренції, про співпрацю з протидії нелегальній трудовій міграції з третіх держав, про правовий статус трудящих мігрантів та членів їхніх сімей, а також угоду про забезпечення доступу до послуг природних монополій у сфері електроенергетики, включаючи основи ціноутворення та тарифної політики.

Раніше сьогодні, виступаючи на засіданні міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЄС), Путін повідомив, що робота над всіма документами ЄЕП у рамках Митного союзу РФ, Білорусії і Казахстану може бути завершена до 9 грудня 2010 р., коли відбудеться саміт Президентів трьох країн.

"Ми впритул підійшли до формування Єдиного економічного простору, зняли всі концептуальні розбіжності, знайшли рішення з усіх питань, включаючи енергетичний і транспортний. Ми сьогодні підпишемо низку документів з цього питання, і ще низку - 9 грудня. До цього часу можна завершити роботу над усіма документами з економічного простору", - сказав він.

Нагадаємо, Митний союз Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації було створено 6 липня 2010 р., коли набрав чинності новий Митний кодекс країн - учасниць Митного союзу. Очікується, що до 2012 р. буде створено Єдиний економічний простір для Росії, Білорусії і Казахстану, що прискорить інтеграцію економік і бізнесу трьох країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua