Януковича порівняли з Леніним


Януковича порівняли з Леніним

Коли намагаються встановити жорсткий режим, то, в першу чергу, намагаються "притиснути малий і середній бізнес". Про це заявила колишній голова Держкомпідприємництва, заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель.

Вона зазначила, що була впевнена, що нова влада України піде на згортання спрощеної системи оподаткування. "Адже, насправді, їм не потрібна демократія. Малий і середній бізнес - це обличчя демократії. Вони нічого не бояться, вони не залежать від директора заводу, вони можуть заробити на відпочинок, на продукти, вони можуть побудувати собі квартиру, вони не залежать ні від яких партій. І вони дуже мобільні у своєму прояві невдоволення. Коли намагаються встановити жорсткий режим, то, в першу чергу, намагаються притиснути малий і середній бізнес", - сказала Кужель.

За її словами, "перші декрети Леніна були спрямовані проти ремісників, фактично забороняючи їх. Коли його запитали, чому він це робить, то він відповів: це самодіяльне населення. А самодіяльне - значить незалежне. Я коли дізналася про цей факт, була шокована тим, наскільки далекоглядним у реалізації плану був Ленін. Він добре розумів, що лінія партії і профспілок ніколи не буде для цих людей вирішальною і надихаючою. Вони не будуть стояти в черзі в списку на квартиру, путівку або шматок ковбаси. Вони були залежні тільки від свого таланту і працездатності".

"Логіка влади не змінюється. Самодіяльне і самозайняте населення небезпечне для влади, тому що воно - вільне", - відзначає Кужель.

18 листопада Верховна Рада Україна прийняла Податковий кодекс.

Документом фактично скасована спрощена система оподаткування; підвищується планка прибуткового податку; реформується транспортний податок; вводяться жорсткі рамки застосування пільг; скорочується ставка податку на прибуток, але розширюється база застосування податку; посилюється фіскальний тиск і розширюються повноваження податківців.

НК викликав громадське обурення, масові акції протесту відбуваються по всій Україні. Підприємці висунули Президенту Віктору Януковичу ультиматум - будуть ініціювати проведення Всеукраїнського референдуму про недовіру Президенту і Верховній Раді, якщо Янукович не ветує Податковий кодекс.

19 листопада парламент відкоректував Податковий кодекс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua