АМКУ призупинив закупівлю Києвом тролейбусів у ЛАЗу


АМКУ призупинив закупівлю Києвом тролейбусів у ЛАЗу

Антимонопольний комітет припинив закупівлю за спрощеною процедурою комунальним підприємством Київпастранс у компанії Львівський автобусний завод 77 тролейбусів на підставі скарг компанії Богдан-Моторс, яка входить до корпорації Богдан, йдеться в повідомленні комітету.

Як повідомляється, закупівля припинена до завершення розгляду комітетом скарги Богдан-Моторс. Скарга мала бути розглянута комітетом до 11:00 17 грудня.

Рішення АМКУ щодо призупинення закупівлі може бути оскаржене в Київському окружному адміністративному суді протягом 30 днів з дня його прийняття. Богдан-Моторс подав скаргу в АМКУ на дану закупівлю 4 листопада.

Як повідомлялося, Київпастранс мав намір купити у ЛАЗу 77 тролейбусів за 346,5 млн. гривень до 2012 року.

Корпорація Богдан висловлювала занепокоєння наміром Кабінету Міністрів закупити у ЛАЗу 1,5 тис. автобусів і 500 тролейбусів для міст, що приймають чемпіонат Європи з футболу 2012 року, бо цей намір, на її думку, суперечить законодавчій базі, що регулює проведення державних закупівель.

Нагадаємо, в жовтні повідомлялося, що Богдан подав скаргу в Антимонопольний комітет України про порушення комунальним підприємством Харківпас закону Про держзакупівлі при купівлі 93 тролейбусів та 56 автобусів у Львівського автобусного заводу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua