Малий бізнес у Німеччині, незважаючи на кризу, приносить дохід


Малий бізнес у Німеччині, незважаючи на кризу, приносить дохід

З 2005 року малі та середні підприємства Німеччини значно оптимізували структуру власного капіталу, незважаючи на глибоку економічну кризу, що вибухнула в 2009 році.

Так, частка власного капіталу в сукупному капіталі (показник, що складається з розмірів власного капіталу та балансового підсумку), малих і середніх підприємств у період з 2005 по 2009 роки зросла на 4 відсоткові пункти і склала 26,4 відсотка.

Про це йдеться в доповіді німецького банку розвитку KfW, представленій в понеділок, 15 листопада. Тільки в кризовому 2009 році малі та середні німецькі підприємства в середньому поліпшили показники свого власного капіталу на 1 відсотковий пункт. Найкращих результатів досягли фірми, в яких число співробітників становило менше 10 людей.

Згідно з дослідженням KfW, таким чином не виправдалися прогнози експертів, які передбачали погіршення кредитоспроможності малих і середніх підприємств через фінансову кризу. Як наголошується в дослідженні, причиною такого позитивного розвитку німецьких підприємств був стабільний розвиток доходів з обороту, а також те, що навіть у кризовий 2009 рік більшість малих і середніх компаній Німеччини працювали з прибутком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua