Дефіцит бюджету Греції став найбільшим серед країн ЄС


Дефіцит бюджету Греції став найбільшим серед країн ЄС

Дефіцит бюджету Греції був переглянутий і досяг найбільшого значення серед країн Єврозони, що призведе до тиску на уряд країни із посилення заходів фінансової економії для того, щоб країна відповідала вимогам для надання допомоги з боку ЄС.

Дефіцит бюджету за 2009 рік був переглянутий до 15,4% ВВП з 13,6%, що перевищило рівень дефіциту бюджету Ірландії, де він складав 14,4% ВВП, повідомив Євростат. За підсумками 2010 року дефіцит бюджету Греції може скласти 9,4% проти 8,1%, про які говорив уряд країни в травні цього року.

Віце-президент ЄЦБ Вітор Констансіо заявив, що "мета наступного року має бути збережена. Для цього буде потрібно проводити необхідну політику".

Уряд Греції налаштований на скорочення витрат і зростання доходів з метою зменшити розмір дефіциту бюджету країни до 2011 року до 7%, що трохи перевищує обіцянки на рівні 7,6%, надані в обмін на пакет допомоги у розмірі 110 млрд євро.

Остаточний варіант бюджету на 2011 рік буде підписаний міністром фінансів Греції 18 листопада. Міністерство фінансів Греції знову повторило, що має намір довести дефіцит бюджету до рівня вимог ЄС в 3%. Євростат також переглянув рівень боргу Греції в 2009 році до 126,8% ВВП, через що Греція обійшла Італію і стала економікою із найбільшою заборгованістю Єврозони. Рівень боргу зросте до 144% в 2010 році, повідомило в понеділок міністерство фінансів Греції, що стане найвищим показником для всіх країн блоку з моменту введення євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua