Новий партнер АКІБ "УкрСиббанк" по програмі автокредитования – автосалон "Прага Авто" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Новий партнер АКІБ "УкрСиббанк" по програмі автокредитования – автосалон "Прага Авто"

Фондовий ринок
467
Пропонуючи своїм клієнтам Програму автокредитования, АКІБ «Укрсиббанк» співробітничає з ведучими автотрейдерами в Україні. Вигідні умови співробітництва з банком залучають не тільки нових клієнтів, але і нових партнерів у реалізації програми.
АКІБ «Укрсиббанк» пишається своїми партнерами, могутніми і солідними компаніями. У їхнє число входить ЗАТ «Прага Авто» і відкритий сьогодні в Києві на Петрівці новий автосалон «Прага Авто», що пропонує своїм клієнтам нові автомобілі «Skoda». У рамках співробітництва з компанією «Прага Авто» АКІБ «Укрсиббанк» пропонує своїм клієнтам оформити кредит для придбання автомобіля на термін до 5 років, процентна ставка по кредиту – 14% річних у доларах США, забезпеченням кредиту виступає застава автомобіля, що здобувається, і який підлягає обов'язковому страхуванню.
Першим клієнтом нового автосалону компанії «Прага Авто» став покупець автомобіля «Skoda Octavia», що оформив кредит на його придбання в Київській філії АКІБ «Укрсиббанк». Щасливому власнику нового автомобіля були урочисто вручені ключі директором автосалону «Прага Авто» Романом Чаюном.
Присутній на відкритті автосалону начальник кредитного відділу Київської філії АКІБ «Укрсиббанк» Олександр Пишнюк відзначив: «Дуже показово, що першим покупцем нового салону став клієнт банку, що оформив кредит на покупку автомобіля. Відзначу, що цей кредит був оформлений протягом одного дня – наші фахівці і менеджери автосалону працюють оперативно. Відкриття нового автосалону – дуже важлива подія для компанії. І ми хотіли б побажати нашим друзям упевненої і стабільної роботи, розвитку й успіхів».
АКІБ «Укрсиббанк» працює на ринку автокредитування біля півтора років. На сьогоднішній день у рамках Програми автокредитования АКІБ «Укрсиббанк» реалізовано більш 1 500 автомобілів.
З моменту свого створення Програма автокредитования АКІБ «УкрСиббанк» займає лідируючі позиції в Україні по приступності й оперативності надання кредитів. Своїм клієнтам банк пропонує конкурентноздатні процентні ставки по кредитах і тарифи, професійне й оперативне обслуговування.
Довідка:
АКІБ «УкрСиббанк» зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має ліцензію НБУ № 75 від 24.12.2001 року на проведення банківських операцій. Станом на 1.11.2002р. статутний фонд банку - 90,0 млн. грн., валюта балансу – 2949,6 млн. грн., капітал - 224,6 млн. грн., регіональна мережа банку містить у собі 145 філій і відділень у всіх регіонах України. Клієнтами АКІБ «Укрсиббанк» є більш 15,5 тисяч підприємств України і близько 100 тисяч приватних осіб.
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас