У партії "Свобода" вважають, що у них украли чверть голосів


У партії "Свобода" вважають, що у них украли чверть голосів

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявило, що у партії вкрали 25,78% голосів на виборах до обласних рад за пропорційною системою.

"Різниця між даними "Свободи", закріпленими протоколами комісій з мокрими печатками, і офіційними результатами виборів становить більше третини голосів на Волині, в Івано-Франківській, Хмельницькій, Чернігівській і навіть Донецькій областях", - заявили в партії.

Зокрема, відзначили в партії, за даними паралельного підрахунку голосів, який збігається з даними екзит-полу в Івано-Франківській області, за "Свободу" проголосували 24,7% виборців. "У той же час в підсумковому протоколі ми отримали 16,6%. Таким чином, влада вкрала 51 309 голосів, відданих за "Свободу", - йдеться в повідомленні прес-служби партії.

У Київській області, заявили в партії, розбіжність між даними екзит-полу і підсумковим протоколом становить 54,21%. "Таким чином, у нас вкрали 30 760 голосів жителів Київської області", - зазначили в партії.

Крім того, "Свобода" заявила, що зуміла подолати тривідсотковий бар'єр у Житомирській і Вінницькій областях, проте згідно з офіційними підсумками, партія опинилася без представників в обласних радах.

Найбільше голосів партія отримала у Львівській області. За підсумками виборів у Львівській області "Свобода" отримала 41 з 116 мандатів у місцевій облраді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua