Мінфін "здав" Азарова: борг з повернення ПДВ в 4,5 рази вищий?


Мінфін "здав" Азарова: борг з повернення ПДВ в 4,5 рази вищий?

Міністерство фінансів України розраховує ліквідувати весь обсяг простроченої заборгованості з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) до кінця року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив перший заступник міністра фінансів Вадим Копилов сьогодні в бесіді з журналістами, яка відбулася в рамках обговорення нової редакції Податкового кодексу (ПК).

"На 1 листопада заборгованість становила близько 9 млрд. грн., це дає нам можливість до кінця року повністю ліквідувати прострочену заборгованість з ПДВ", - сказав Копилов.

Він повідомив, що на сьогодні Державний бюджет має необхідну суму фінансових ресурсів.

Також Копилов відзначив, що ліквідація заборгованості з відшкодування ПДВ дозволить вже з 1 січня розпочати перехід на автоматичне відшкодування цього податку.

"На відпрацювання системи (системи автоматичного відшкодування ПДВ) знадобиться мінімум півроку, максимум наступний рік", - сказав Копилов.

Нова редакція ПК передбачає, що платникам ПДВ, які відповідають встановленим вимогам, а саме, мають 20 і більше співробітників, заробітну плату не менше 2,5 розмірів мінімальної зарплати, не є банкрутами і не мають боргів зі сплати інших податків, відшкодування ПДВ буде проводитися в автоматичному режимі. При цьому передбачено нарахування пені у ставленні держави за несвоєчасне відшкодування ПДВ.

Як повідомляв УНІАН, на брифінгу 9 листопада прем'єр-міністр України Микола Азаров називав зовсім іншу цифру заборгованості з відшкодування ПДВ. "Півтора-два мільярди заборгованість. Ось такий порядок цифр", - заявив глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua