Лукашенко: В Білорусі можуть з'явитися сильні опозиційні партії


Лукашенко: В Білорусі можуть з'явитися сильні опозиційні партії

Президент Білорусі Олександр Лукашенко називає слабкою партійну систему в країні, але не відкидає, що з часом в країні з'явиться кілька сильних партій.

Про це Лукашенко заявив в інтерв'ю польським ЗМІ, опублікованому в суботу.

"У нас партійна система слабка, майже її немає, а вона повинна бути", - сказав він.

"Мені здається, у нас будуть 2-3 опозиційні міцні партії. Коли нинішні лідери підуть, піде структурування політичного поля", - сказав глава держави.

Білорусь не стала б проблемною країною для Європейського союзу в разі її входження до цього об'єднання, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Однак він вважає, що "ми б не гірше поляків, литовців та інших виглядали в ЄС". "У нас є багато чого з того, що потрібно в Європейському союзі", - сказав він. За словами президента, багато країн "прийшли в ЄС, розраховуючи на величезні фінансові вливання і підтримку".

"Ми навіть так не ставимо питання сьогодні, ми могли б без грошей ЄС обійтися", - підкреслив Лукашенко. Він додав, що "нам потрібні лише рівні, конкурентні умови". Політик також додав, що якби пропозиція про входження до ЄС з'явилася, "ми б її розглядали".

Торкаючись візових процедур, які існують між Білоруссю та її сусідами - членами ЄС, Лукашенко запропонував взаємно здешевити візи. "Давайте зробимо один одному по $15", - сказав він, звертаючись до польських журналістам.

У той же час глава держави висловив розуміння, що у візовому питанні сусіди Білорусі залежні від рішень у масштабах всього ЄС. Проте білоруський президент висловив надію на те, що "ми це вирішимо".

"Зараз дуже складно: Білорусь сьогодні на зламі, всі хочуть туди нахилити, сюди нахилити. Нічого подібного, ми будемо жити в своїй країні", - заявив Лукашенко.

"Нікому не дано Білорусь обвалити: ні Росії, ні Україні, ні Євросоюзу, ні Америці. Ми вже не ті, нас штучно обвалити неможливо, якщо ми самі себе не обвалимо", - сказав глава держави.

Нагадаємо, в жовтні президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що розраховує на визнання з боку Європейського Союзу президентських виборів, які відбудуться в Білорусі 19 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua