Партія регіонів планує змінити виборчу систему


Партія регіонів планує змінити виборчу систему

В ефірі Радіо Свобода Вадим Колесніченко, народний депутат від Партії регіонів, заявив, що Партія регіонів внесе пропозицію, щоб вибори до Верховної Ради відбувалися за змішаною системою.

"Ми зробили крок вперед. Сьогодні більшість суспільства задоволена тим, що вибори були за змішаною системою. І ми, зважаючи на велике побажання суспільства і тих результатів позитивних, які ми мали при голосуванні за змішаною системою, швидше за все, виборча система буде змінена. Зокрема, до парламенту ми теж будемо пропонувати зробити змішану систему: 50 на 50 відсотків", - пояснив він.

За словами Колесніченка, це треба зробити для того, щоб люди відчували зв'язок зі своїм кандидатом, щоб вони могли особисто спілкуватися.

"Все може модернізуватися. І сьогодні ми відчуваємо виклики часу і потреби суспільства і ми йдемо в ногу з потребою суспільства... я під час виборчої кампанії проїхав через всю Україну. Щодо виборчої системи 50 на 50 - жодного зауваження не було. Скрізь люди були задоволені", - заявив в ефірі "Свободи" Колесніченко.

За словами депутата, "ми це відчуваємо, і люди це відчувають", що змішана система сьогодні дала свої позитивні зрушення.

Колесніченко також звернув увагу на необхідність реструктуризувати політичне суспільство: "Але ще є одна проблема. Ми повинні все одно структурувати наше політичне суспільство. Тому що, коли ми маємо 190 партій - це не є показником демократії".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua