Близько 25% комунальних підприємств столиці будуть ліквідовані


Близько 25% комунальних підприємств столиці будуть ліквідовані

Близько 25% комунальних підприємств столиці будуть ліквідовані.

Як передає кореспондент, про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов напередодні в ефірі телеканалу "Інтер".

За його словами, минулого тижня було завершено роботу з вивчення фінансово-економічної діяльності всіх комунальних підприємств, яких у столиці 180.

"Ми сьогодні маємо чітке уявлення про те, що частина з них, це приблизно 25%, повинні бути ліквідовані з тієї причини, що вони працюють або зі збитками і неефективні, або вони виконують адміністративні функції, які на сьогоднішній день мають виконувати органи влади", - повідомив Попов.

Він зазначив, що робота таких підприємств створювала основу для корупції та неефективного використання бюджетних коштів.

"У нас є підприємства, які до 50 млн. грн. використали на своє існування і на свою діяльність, які мали б надходити до міського бюджету. Тому ми тут приймаємо дуже жорстку політику. Ми ліквідуємо ці підприємства. Частина підприємств будуть укрупнені й об'єднані, частина з них будуть замінені у плані менеджменту для того, щоб стабілізувати фінансово-економічну ситуацію", - сказав перший заступник голови КМДА.

Він повідомив, що є намір проаналізувати також роботу всіх підприємств комунальної форми власності колишніх районних рад столиці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua